Nabídka pracovních míst

V případě zájmu o některé z volných míst prosím využijte kontakty.

Pracovnice ve faremní mlékárně  aktuálně není volné pracovní místo

Náplň práce: příprava mléčných výrobků (není složité, zaučíme), balení výrobků, úklid

Nabízíme: přátelský kolektiv, obědy zdarma, mléčné výrobky zdarma pro vlastní spotřebu

Požadujeme: pečlivost, svědomitost

Těšíme se na vás!

Pracovník údržby faremního areálu  aktuálně 1 volné pracovní místo

Náplň práce: údržba faremního areálu, práce se dřevem i železem, příležitostná jízda os. automobilem případně i traktorem, občasná práce se zvířaty

Nabízíme: přátelský kolektiv, obědy zdarma, mléčné výrobky zdarma pro vlastní spotřebu, možnost jízdy na koních

Požadujeme: manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, sk. T výhodou